האם אפשר לשנות את מקצוע ההתמחות?

 

מתמחה שמעוניין לשנות את יעד ההתמחות (מקצוע ההתמחות), מתבקש לשלוח את המסמכים המפורטים מטה, בתוך 60 יום, בדואר רשום למשרדי המועצה המדעית.

  • מכתב בקשה לשינוי היעד
  • פנקס התמחות מקורי
  • אישור ממנהל המחלקה, מיו"ר ועדת ההתמחות וממנהל בית-החולים על קבלתו/ה להתמחות בהיקף של משרה מלאה במקצוע החדש ובציון תאריך ההתחלה
  • תכנית התמחות אישית
  • התשלום עבור שינוי יעד ההתמחות הוא 150 ₪ והוא מבוצע בטופס מקוון, או באפליקציית הר"י. הטעינו את כרטיס הרופא, תקבלו תוספת של 17% במעמד הטעינה, אשר ניתן לממש גם בתשלומי הר"י והמועצה המדעית. הסכום לתשלום באמצעות הכרטיס יהיה 129 ₪ במקום 150 ₪. מדריך למשלמים דרך כרטיס הרופא


* אם נתקלתם בבעיות בביצוע התשלום אנא התקשרו: 03-6100471

אישור בדיעבד לא יתקבל.

כתובת למשלוח דואר:
לכבוד נציגת השירות (יש לציין את שמה של נציגת השירות האחראית למקצוע החדש שבחרת)
ז'בוטינסקי 35, ת.ד. 3566,
רמת גן, מיקוד 52136.

הבהרה: ניתן להכיר בתקופות התמחות קודמות במקצועות הנדרשים להתמחות החדשה, ובתנאי שלא חלה הפסקה בהתמחות מעבר לזמן הקצוב בתקנות ושניתן אישור המועצה להפסקה זו.

באם הבקשה הינה להכיר ברוטציה שבוצעה במהלך מקצוע התמחות אחד כעונה על תקופת התמחות של מחלקת אם במקצוע החדש, אליו שונה יעד ההתמחות, יש לצרף מכתב תמיכה ממנהל המחלקה בהתמחות החדשה אשר מפרט מדוע הרוטציה אשר בוצעה היא שוות ערך למחלקת האם.

בקשה להכרה בתקופת התמחות קודמת ניתן לצרף אל הבקשה לשינוי יעד ההתמחות. במידת הצורך, ניתן לשלוח בנפרד אל נציב פניות המתמחים בצירוף צילום מפנקס ההתמחות אל פקס שמספרו 03-7516933.

 

 
הבהרה משפטית: כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי או משפטי. אין הר"י אחראית לתוכן המתפרסם באתר זה ולכל נזק שעלול להיגרם.
כל הזכויות על המידע באתר שייכות להסתדרות הרפואית בישראל. מדיניות פרטיות
Developed by Slavin - Internet Technologies
ז'בוטינסקי 35 רמת גן, בניין התאומים 2 ק-11, ת.ד. 3566. טלפון: 03-6100444 פקס: 03-5753303